18 Ekim 2011 Salı

Türkiyenin büyük sanayi kuruluşlarının Misyonları

Misyon, Misyon, Misyon Bildirgesi, Şirket İŞlevi, Şirket Ana Görevi, Şirket Amacı, Misyon Örnekleri, Vizyon Misyon Örnekleri, Örnek Vizyon ve Misyon, Misyon Örneği
Tüpraş-Türkiye Petrol Rafinerileri A.Ş.

"Yenilikçi uygulamalarla sektörümüzü yönlendirmek ve ülkenin petrol ürünleri ihtiyacını karşılamaktır."

EÜAŞ Elektrik Üretim A.Ş. Genel Müdürlüğü

"Ülke kaynaklarını en verimli şekilde kullanarak yeterli, ekonomik, kaliteli, çevreye duyarlı bir şekilde elektrik üretmektir."Ford Otomotiv Sanayi A.Ş.

"Müşteri ihtiyaç ve beklentilerine en uygun otomotiv ürün ve hizmetlerini sunarak Türkiye Otomotiv Pazarı’nın lideri ve Ford Avrupa'nın üretim merkezi olmak."           

TOFAŞ Türk Otomobil Fabrikası A.Ş.

* Fiat lisansı altında otomobil, hafif ticari araç ve bunların parçalarını üretmek,
* Sorumluluğunu üstlendiğimiz tüm pazarlarda Fiat ve Alfa Romeo markalı ürünleri satmak,
* Fiat-Auto adına Ar-Ge faaliyetleri yürütmek,
* İhtiyaç duyulan kaynakları sağlayarak tüm paydaşlarının iş sonucu beklentilerini gerçekleştirmektir.


Arçelik A.Ş.

"Koç Topluluğu değer, hedef ve stratejileri doğrultusunda; müşterilerinin gereksinimlerini aşarak karşılayan, ev hayatını kolaylaştıran, kolay satın alınabilen ve kullanılabilen, güvenilir ürünleri geliştirmek, üretmek, sunmak ve satış sonrası hizmetleri vermek, müşteri ve çalışanların memnuniyetini ve uzun vadeli bağlılığını sağlayarak, tüm kaynakları en etkin biçimde kullanmak suretiyle, paydaşların beklentilerini karşılayarak, hedef pazarlarda sürekli gelişmek ve büyümek"

Aygaz A.Ş.

"Koç Topluluğu değerlerine uygun çalışma prensibi ile; yüksek kalite ve güvenlik standartlarını ön planda tutarak, topluma ve çevreye duyarlı bir şekilde başta LPG olmak üzere faaliyet gösterdiği her alanda en iyi ürün ve hizmeti sunmak"

Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları A.Ş.

"Kaynaklarımızı etkin kullanarak, çevreye duyarlı, rekabet edebilir kalitede, en az maliyetle, en fazla satılabilir üretim yapan, yenilik ve gelişmelere açık, paydaşlarımızın beklentilerini karşlayan, ülke ekonomisine katkıda bulunan bir dünya şirketi olmaktır."İçdaş Çelik Enerji Tersane ve Ulaşım San. A.Ş.
  • İçdaş markası altındaki seçkin ürünler üreterek karlı ve sorumluluk sahibi sanayici başarımızı devam ettirmek.
  • İşimizi ahlaki değerlere uygun olarak yürüterek, topluma ve çevreye karşı sorumluluklarımızı yerine getirmedeki liderliğimizi göstermek.
  • Çalışma ortamımızın güvenli ve verimli olmasını sağlayarak, adil tutum, ekip çalışması, açık iletişim, kişisel güvenilirlik ve gelişme olanakları tanımak.
  • Gelenek ve kültürünü en iyi şekilde sürdürmektir.

İskenderun Demir ve Çelik A.Ş

"Demir ve çelik pazarındaki payımızı süreklı arttırmak, kaynaklarımızı etkin ve verimli kullanmak ve paydaşlarımıza olan sorumluluğumuzu yerine getirmektir."Vestel Elektronik San ve Tic A.Ş
"Teknolojik ürünlerle dünyayı fethetmek"

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder